1. stupeň - Okresní kolo v klasickém lyžování a sjezd + snowboarding na Polevsku

Vloženo: 15.2.2018 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 292x
Ve středu 24. ledna se uskutečnilo první klání v klasickém lyžování.

Počasí závodu nepřálo, běželo se v husté mlze na mokrém sněhu.

Naši žáci si vedli velmi dobře:

1. místa obsadily Klára Votrubová (1.tř.), Jarmila Nováková (5.tř.)

2. místa obsadili Luboš Bárta (1.tř.), Anna Plchová (5.tř.)

Ve štafetách si dobře vedli prvňáci Klára Votrubová a Luboš Bárta (1. místo), v kategorii 2.-3. tříd Tereza Austová, Viktorie Nováková, Šárka Kuncová (2. místo), Barbora Zajícová, Katrin Koudelková, Lucie Bártová (3. místo) a v kategorii 4.-5. tříd Jarmila Nováková, Anna Plchová, Lucie Vlková (2.místo).

Ve čtvrtek 8. února  se „sjezdovalo a snowboardovalo“.

Tentokrát počasí malým závodníkům přálo, občas vysvitlo i sluníčko. Po společné prohlídce trati a zkušebních sjezdech mohli odstartovat ti nejmenší závodníci. Starší spolužáci jim mohutně fandili.

Chvíle čekání si děti krátily dováděním na malé sjezdovce nebo využívaly možnosti teplého občerstvení a připraveného čaje na zahřátí. Všichni si užívali příjemného sportovního dopoledne a na svahu bojovali statečně a s nasazením.

Kategorie 1. tříd

2. místo     Františka Schreibová (1.A)

3. místo      Matyáš Král (1.A)

Kategorie 2. – 3. tříd

3. místo     Tereza Austová (3.C)

3. místo     Petr Jirsák (3.B)

Kategorie 4. – 5. tříd

1. místo      Lejla Šmelhausová (5.A)

2. místo      Veronika Pavlů (4.C)

3. místo     Jakub Hašek (5.A)

Kategorie snowboard

1. místo     Jakub Hašek (5.A)

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy.

Dagmar Votrubová a Kateřina Austová