Štafetový pohár v Jablonném v Podještědí

Vloženo: 23.4.2018 | Autor: AdminS | Zobrazeno: 138x | Zatím neupraveno
Ve čtvrtek 19. dubna 2018 se ZŠ U Lesa Nový Bor poprvé zúčastnila „5. ročníku Štafetového poháru“ v Jablonném v Podještědí. Soutěžilo se ve štafetách 8 x 100 m a 8 x 200 m. Družstvo tvořilo 16 žáků a žákyň z prvního stupně.

V kategoriích 1. – 3. třídy se běžela první štafeta 8 x 100 m ve složení 4 dívky a 4 chlapci.
(Anna Hloušková, Ella Tiefenbachová, Michaela Hladíková, Michaela Hromádková, Jan Potměšil, Filip Cerha, Teseo Grosmut, Petr Jirsák)

V kategoriích 4. – 5. třídy se běžela druhá štafeta 8 x 100 m ve složení 4 dívky a 4 chlapci.
(Lucie Nováková, Viktorie Purkrábková, Lucie Mašková, Anna Fučíková, Jakub Hašek, Tomáš Vaněk, Jan Stehlík, Matyáš Pěnička)

Další dvě štafety 8 x 200 m byly smíšené s následujícím rozdělením štafeta A, štafeta B:
2 dívky + 2 chlapci 1. – 3. třídy a 2 dívky + 2 chlapci 4. – 5. třídy a běželo se 8 x 200 m.

Smíšená štafeta A - Anna Hloušková, Ella Tiefenbachová, Jan Potměšil, Filip Cerha, Lucie Mašková, Anna Fučíková, Jakub Hašek, Tomáš Vaněk.

Smíšená štafeta B - Michaela Hladíková, Michaela Hromádková, Teseo Grosmut, Jirsák Petr, Viktorie Purkrábková, Lucie Nováková, Matyáš Pěnička, Jan Stehlík.

Pro chlapce a děvčata, kteří zrovna nezávodili, byl připraven i doprovodný program v disciplínách - skok daleký, skok z místa a hod medicinbalem. Do celkového hodnocení výsledků Štafetového poháru se tyto disciplíny nezapočítávaly.

Jan Stehlík z 5. C. vyhrál 1. místo v hodu medicinbalem hodem 9,10 m

Ve štafetách se ZŠ U Lesa Nový bor umístila na 3. místě. Pro některé naše závodníky to byl první závod a získali tím velice cenné zkušenosti. Sčítaly se časy tří nejlépe odběhnutých štafet. Všichni běžci se snažili bojovat o co nejlepší umístění. Tímto bych chtěla všem poděkovat za výbornou reprezentaci naší školy.

Hana Kratochvílová