Vánoční rozjímání ve školní družině

Vloženo: 21.12.2017 | Autor: AdminM | Zobrazeno: 309x | Zatím neupraveno
V naší školní družině k tradičním vánočním zvykům už neodmyslitelně patří spaní v ŠD. Všichni se dlouho dopředu moc těší.

Nejprve děti čekalo překvapení! Ježíšek jim poslal v předstihu pozdrav v podobě nových hraček a her. Také si vyzkoušely některé vánoční obyčeje a zvyky: například ze skořápek vlašských ořechů tvořily lodičky a posílaly po vodě, rozkrajovaly jablíčka, …..potom hrály hry, za které získávaly sladké odměny. Nejzajímavější ovšem byla stezka odvahy. Trocha strachu a bání neuškodí. Uklidnily se až u filmové pohádky s vánoční tématikou „Anděl páně“. Rodiče jistě také uvítali, že se mohli věnovat předvánočnímu shonu, popřípadě ještě doladit nějaké maličkosti s Ježíškem. Děti v sobotu dopoledne odcházely domů plny vánoční atmosféry a my se již těšíme na příští podobné akce.

vychovatelky ŠD